Sasniegumi 2013./2014. m.g

Mācību priekšmetu olimpiāžu, konkursu un sacensību uzvarētāji

2013./2014. m. g.

 

Izglītojamā vārds, uzvārds

Klase

Pasākuma veids

Iegūtā vieta/pakāpe

Pedagoga vārds, uzvārds

Lāsma Madara Bedikere

9.

Salaspils novadu apvienības vēstures olimpiāde

II

Daina Korsīte

Ieva Pauriņa

9.

Starpnovadu 2. posma bioloģijas olimpiāde

II

Anita Migleniece

Annija Janne Jannova

9.

Starpnovadu 2. posma bioloģijas olimpiāde

III

Anita Migleniece

Lāsma Madara Bedikere

9.

Starpnovadu 2. posma bioloģijas olimpiāde

Atzinība

Anita Migleniece

Linda Brēmere

9.

Starpnovadu 2. posma fizikas olimpiāde

Atzinība

Tatjana Ratnieka

Annija Janne Jannova

9.

Ikšķiles, Ķekavas, Olaines, Salaspils starpnovadu olimpiāde Latviešu valodā un literatūrā 8.–9. klasei

III

Eva Ozere

Dagnija Snigireva

8.

Ikšķiles, Ķekavas, Olaines, Salaspils starpnovadu olimpiāde Latviešu valodā un literatūrā 8.–9. klasei

Atzinība

Eva Ozere

Linda Brēmere

9.

Olaines, Ķekavas, Salaspils, Ikšķiles novadu matemātikas 64. olimpiāde

Atzinība

Aija Bluķe

Nils Umulis

5.

Olaines, Salaspils, Ķekavas, Carnikavas, Ikšķiles novadu  matemātikas 64. olimpiāde

II

Aija Bluķe

Gunārs Gribuška

5.

Olaines, Salaspils, Ķekavas, Carnikavas, Ikšķiles novadu  matemātikas 64. olimpiāde

III

Aija Bluķe

Emīls Suss

6.

Olaines, Salaspils, Ķekavas, Carnikavas, Ikšķiles novadu  matemātikas 64. olimpiāde

I

Aija Bluķe

Maksims Žbanovs

7.

Olaines, Salaspils, Ķekavas, Carnikavas, Ikšķiles novadu  matemātikas 64. olimpiāde

II

Aija Bluķe

Annija Janne Jannova

9.

Siguldas, Ķekavas, Salaspils, Olaines, Carnikavas, Garkalnes un Ikšķiles novadu 3. atklātais mājturības konkurss „Pavasaris”

I

Evija Slise

Ieva Pauriņa

9.

Siguldas, Ķekavas, Salaspils, Olaines, Carnikavas, Garkalnes un Ikšķiles novadu 3. atklātais mājturības konkurss „Pavasaris”

II

Evija Slise

Dāvis Jānis Gaižutis

9.

Siguldas, Ķekavas, Salaspils, Olaines, Carnikavas, Ikšķiles novadu mājturības un tehnoloģiju olimpiāde

II

Aivars Birkmanis

Ēriks Sarkisjans

6.

Siguldas, Ķekavas, Salaspils, Olaines, Carnikavas, Ikšķiles novadu mājturības un tehnoloģiju olimpiāde

III

Aivars Birkmanis

Komanda (4dalībnieki),

kapteinis Jānis Tribockis

6.-7.

Ķekavas, Salaspils, Olaines, Ikšķiles, Garkalnes, Carnikavas, Siguldas novadu informātikas olimpiāde 5. – 7. klasei.

Atzinība

Dace Babāne

Maksims Žbanovs

7.

Starpnovadu krievu valodas (otrās svešvalodas) olimpiāde.

III

Svetlana Eihenbauma

Dagnija Snigireva

8.

Starpnovadu angļu valodas olimpiāde

II

Aija Jakovļeva

Marta Tabaka

2.

Ķekavas, Olaines, Salaspils, Carnikavas, Ikšķiles novadu vizuālās mākslas olimpiāde „Saule’’

III

Iveta Zariņa

Ieva Pauriņa

9.

Starpnovadu konkurss „Pazīsti savu organismu”

II

Anita Migleniece

Madara Lāsma Bedikere

9.

Starpnovadu konkurss „Pazīsti savu organismu”

Atzinība

Anita Migleniece

Simona Iranoviča

5.

Siguldas, Ķekavas, Salaspils, Olaines, Carnikavas, Garkalnes un Ikšķiles novadu atklātais skolēnu vizuālās mākslas darbu konkurss „Dabas ainava”.

Atzinība

Kristīne Saule

Komanda (12dalībnieki), kapteine Dagnija Snigireva

8.-9.

Starpnovadu sacensības. Latvijas olimpiskā diena. Pretstafete.

III

Sanita Tauriņa

Gunārs Gribuška

5.

Rīgas čempionāts 100 lauciņu dambretē jauniešiem

III

Aivars Remesis

Gunārs Gribuška

5.

Ogres sākumskolas balvu izcīņa 64 lauciņu dambretē zēniem

I

Aivars Remesis

Dārta Staltmane

4.

Ogres sākumskolas balvu izcīņa 64 lauciņu dambretē meitenēm

II

Aivars Remesis

Komanda (10dalībnieki), kapteine Laura Katrīne Putāne

4.-5.

Starpnovadu skolēnu Sporta Spēļu sacensības TAUTAS BUMBĀ

II

Sanita Tauriņa

Gunārs Gribuška

5.

Edgara Kauliņa Lielvārdes vidusskolas 64 lauciņu ģimenes sacensības

III

Aivars Remesis

Gunārs Gribuška

5.

Ziemassvētku turnīrs 64 lauciņu dambretē jauniešiem

I

Aivars Remesis

Gunārs Gribuška

5.

IX Rīgas atklātajā turnīrā dambretē „Bolderājas kauss”

I

Aivars Remesis

Aiva Zviedre

5.

IX Rīgas atklātajā turnīrā dambretē „Bolderājas kauss”

III

Aivars Remesis

Komanda (3dalībnieki), kapteinis Māris Mārtiņš Ungurs

4.

Latvijas Skolēnu 67. spartakiāde finālsacensībās dambretē U-11

III

Aivars Remesis

Gunārs Gribuška

5.

Latvijas Skolu sporta federācijas 67. spartakiādes finālsacensības dambretē U-14

III

Aivars Remesis

Aiva Zviedre

5.

Ogres 1. vidusskolas atklātais 64 lauciņu dambretes un basketbola turnīrs meitenēm

I

Aivars Remesis

Una Zviedre

4.

Ogres 1. vidusskolas atklātais 64 lauciņu dambretes un basketbola turnīrs meitenēm

III

Aivars Remesis

Gunārs Gribuška

5.

Ogres 1. vidusskolas atklātais 64 lauciņu dambretes un basketbola turnīrs zēniem

I

Aivars Remesis

Gunārs Gribuška

5.

Zemgales reģiona sporta spēļu jaunākās (U14) grupas dambretes turnīrs

I

Aivars Remesis

Krista Evita Damkevica

4.

Zemgales reģiona sporta spēļu visjaunākās (U11) grupas dambretes turnīrs

III

Aivars Remesis

Komanda (3 dalībnieki), kapteine Aiva Zviedre

5.

Zemgales reģiona sporta spēļu jaunākās (U14) grupas dambretes turnīrs

II

Aivars Remesis

Gunārs Gribuška

5.

Latvijas Jaunatnes čempionāts 64 lauciņu dambretē U-13 vecuma grupā zēniem ātrspēlē

III

Aivars Remesis

Gunārs Gribuška

5.

Latvijas 67. skolēnu sporta spēles 64 lauciņu dambretē U-13

I

Aivars Remesis

Gunārs Gribuška

5.

Latvijas Skolēnu 67. spartakiādes finālsacensības dambretē U-14 individuālājā vērtējumā zēniem

III

Aivars Remesis

Gunārs Gribuška

5.

Skolēnu Sporta spēļu sacensības dambretē Ogrē

I

Aivars Remesis

Aiva Zviedre

5.

Skolēnu Sporta spēļu sacensības dambretē Ogrē

I

Aivars Remesis

Dāvids Gills

8.

Skolēnu Sporta spēļu sacensības dambretē Ogrē

III

Aivars Remesis

Edgars Lapiņš

8.

Skolēnu Sporta spēļu sacensības dambretē Ogrē

II

Aivars Remesis

Komanda, (9dalībnieki), kapteinis Gundars Snigirevs

6.-9.

Skolotāja P. Placēna kausa izcīņa hokejā 1997.g. dz.

III

 

Gunārs Gribuška

5.

Latvijas Jaunatnes čempionāta fināls U-13

I

Aivars Remesis

Ansamblis (7dalībnieki), Ieva Pauriņa

7.-9.

Vokālās mūzikas 1. kārtas konkurss „Balsis 2014”

I pakāpe

Dace Babāne

Ansamblis, (8dalībnieki) Kristiāna Elizabete Millere

2.-5.

Vokālās mūzikas 1. kārtas konkurss „Balsis 2014”

II pakāpe

Dace Babāne

Zēnu ansamblis (7dalībnieki), Mārtiņš Patjanko

1.-4.

Vokālās mūzikas 1. kārtas konkurss „Balsis 2014”

III pakāpe

Edīte Eglīte

Amanda Patjanko

1.

Ikšķiles, Carnikavas, Ķekavas, Olaines un Salaspils novadu skatuves runas konkurss

I pakāpe

Gunda Latiša

Jānis Bērziņš

6.

Ikšķiles, Carnikavas, Ķekavas, Olaines un Salaspils novadu skatuves runas konkurss

I pakāpe

Gunda Latiša

Skatuves runas pulciņš (9 dalībnieki), pārstāve Katrīna Stromidlo

1.-5.

Ikšķiles, Carnikavas, Ķekavas, Olaines un Salaspils novadu literāro uzvedumu konkurss

I pakāpe

Gunda Latiša

Jēkabs Būdnieks

3.

Ikšķiles, Carnikavas, Ķekavas, Olaines un Salaspils novadu skatuves runas konkurss

II pakāpe

Gunda Latiša

Linda Brēmere

9.

Ikšķiles, Carnikavas, Ķekavas, Olaines un Salaspils novadu skatuves runas konkurss

III pakāpe

Eva Ozere

Amanda Patjanko

1.

Skatuves runas un literāro uzvedumu konkurss Jūrmalā

I pakāpe

Gunda Latiša

Jānis Bērziņš

6.

Skatuves runas un literāro uzvedumu konkurss Jūrmalā

I pakāpe

Gunda Latiša

Skatuves runas pulciņš (9 dalībnieki), pārstāve Katrīna Stromidlo

1.-5.

Skatuves runas un literāro uzvedumu konkurss Jūrmalā

I pakāpe

Gunda Latiša

Ansamblis (7dalībnieki), Ieva Pauriņa

7.-9.

Vidzemes vokālās mūzikas konkurss „Balsis 2014”.

I pakāpe

Dace Babāne

Koris (24dalībnieki), Ramona Rubene

1.-4.

Starpnovadu koru 1. kārtas skate

II pakāpe

Edīte Eglīte

Baiba Gaile

3.

23. Bībeles olimpiāde „Bībeles svētki 2014”

II

Aija Grīnberga

Luīze Annija Zalcmane

9.

23. Bībeles olimpiāde „Bībeles svētki 2014”

II

Aija Grīnberga

Sporta komanda (15dalībnieki), kapteinis Lauris Gaitnieks

7.

ZZ čempionāta Zemgales pusfināls.

I

Sanita Tauriņa

Komanda, (6dalībnieki), kapteinis Matīss Jurgenovskis

5.

Starpnovadu Jauno satiksmes dalībnieku forums 2014

III

Aivars Birkmanis

Florbola komanda (8 dalībnieki), kapteinis Niks Alens Bērziņš

6.-7.

Starpnovadu Skolēnu sporta spēļu Olimpiskā diena

III

Sanita Tauriņa

Jānis Eglītis

7.

Starpnovadu Skolēnu sporta spēļu Olimpiskā diena, atspoles skrējiens

III

Sanita Tauriņa

Lauris Gaitnieks

7.

Starpnovadu Skolēnu sporta spēļu Olimpiskā diena, atspoles skrējiens

I

Sanita Tauriņa

Sagatavoja direktores vietniece izglītības jomā   Evija Slise