Sasniegumi 2015./2016. M.G

TĪNŪŽU PAMATSKOLA

Mācību priekšmetu olimpiāžu, konkursu un sacensību uzvarētāji

2015./2016. m. g.

 

N.p.k.

Izglītojamā vārds, uzvārds

Klase Pasākuma veids Iegūtā vieta/pakāpe Pedagoga vārds, uzvārds
1. Gunārs Gribuška 7.  Starpnovadu ģeogrāfijas olimpiāde 3.vieta Nelda Riekstiņa
2. Rūdolfs Zunde 9. Ģeogrāfijas olimpiāde Atzinība Nelda Riekstiņa
3. Maksims Žbanovs 9. Starpnovadu fizikas olimpiāde 2. vieta Tatjana Ratnieka
4. Justīne Atvare

Kristiāna Elizabete Millere

Nils Umulis

Gunārs Gribuška

Jānis Bērziņš

Emīls Suss

6.

6.

7.

7.

8.

8.

Starpnovadu vēstures un sociālo zinību kombinētā olimpiāde Atzinība Daina Korsīte
5. Anda Piteronoka 2. Starpnovadu vizuālās mākslas olimiāde 2.vieta Gunda Latiša
6. Emīls Sējējs 2. Starpnovadu latviešu valodas olimpiāde 3.vieta Gunda Latiša
7. Gerda Heidija Umbraško 1.b Starpnovadu skatuves runas 2.pakāpe Gunda Latiša
8. Amanda Patjanko 3.

 

 Starpnovadu skatuves runas konkurss 1.pakāpe

 

 

Gunda Latiša
9. Amanda Patjanko 3. Skatuves runas un mazo formu uzvedumu konkurss Pierīgā  

1.pakāpe

 

Gunda Latiša
10. Amanda Patjanko 3. Latvijas skolēnu skatuves runas finālkonkurss Atzinība Gunda Latiša
11. Sāra Elizabete Gilla

Bruno Osmanis

Elīza Dombrovska

Gabriēls Filips Gills

Justīne Atvare

Aiva Zviedre

Nils Umulis

Katrīna Hakova

Ralfs Rinalds Bodnieks

Magita Renāte Lukste

Lauris Gaitnieks

2.

3.

4.

5.

6.

7.

7.

8.

8.

9.

9.

 Sports sacensības„ Lieliskā balva”

 

2.vieta Kārlis Vīksne
12.  

Beāte Feldmane

Laura Katrīne Putāne

Kristiāna Elizabete Millere

Justīne Atvare

Elīza Megija Linde

Una Zviedre

 

6.

6.

6.

6.

6.

6.

 Starpnovadu jauno basketbolistu kauss meitenēm 3.vieta

 

Kārlis Vīksne
           
13. Jānis Bērziņš 8. Zemgales reģiona angļu valodas olimpiāde 8.klasēm 3.vieta Aivis Šibajevs
14. Dāvids Dāvis Eglītis

Lauris Gaitnieks

Rūdolfs Davnieks

Ritvars Rihards Bārbalis

Jānis Eglītis

Ivo Ivanovs

 

9.

9.

9.

9.

9.

9.

 

 

 

Starptautiskās sporta sacensības

“Lāčausis”

 

 

 

2.vieta

Kārlis Vīksne
15. Jānis Eglītis

Niks – Alens Bērziņš

Dāvis Dāvids Eglītis

Ivo Ivanovs

Sandis Nesaule

Rūdolfs Dravnieks

Ritvars Rinalds Bārbalis

Rūdolfs Zunde

Daniels Oborenko

9.

9.

9.

9.

8.

9.

9.

9.

9.

 

 Starpnovadu skolēnu Sporta spēļu sacensības florbolā

 

1. vieta Kārlis Vīksne
16. Aleksandrs Atte

Gustavs Megnis Marks

Kārlis Aire

Edgars Lange

Toms Novickis

Olivers Plociņš

 

1. b

2.

2.

2.

2.

2.

Latviešu tautas dziesmu dziedāšanas sacensības “Lakstīgala 2016” 2.pakāpe Edīte Eglīte
17. Renāte Spēka 9. Starpnovadu konkurss “Pazīsti savu organismu” Atzinība Anita Migleniece
18. Maksims Žbanovs 9. Starpnovadu konkurss “Pazīsti savu organismu” Atzinība Anita Migleniece
19. Renāte Spēka 9. Valsts fizioloģijas konkurss Daugavpilī “Pazīsti savu organismu!” Atzinība Anita Migleniece
20. Kristiāna Elizabete Millere 6. Starpnovadu konkurss vides zinībās “Izzini un saudzē vidi!” 1.vieta Anita Migleniece
21. Justīne Atvare

 

6.

 

Starpnovadu konkurss vides zinībās “Izzini un saudzē vidi!” 2.vieta

 

Anita Migleniece
22. Paula Terēze Krauze 7. Starpnovadu konkurss vides zinībās “Izzini un saudzē vidi!” 2. vieta Anita Migleniece
23. Laura Putāne 6. Starpnovadu konkurss vides zinībās “Izzini un saudzē vidi!” 3.vieta Anita Migleniece
24. Krista Evita Damkevica 6. Latvijas Skolēnu 69. spartakiādes finālsacensības dambretē u13 grupā 3.vieta  
25. Krista Evita Damkevica 6. Latvijas Skolēnu 69. spartakiādes finālsacensības dambretē meitenēm u13 grupā 2. vieta  
26. Krista Evita Damkevica 6. Zemgales reģiona skolēnu sporta spēlēs Dambretē 2003./2004. dz. meitenēm 3.vieta  
27. Una Zviedre 6. Zemgales reģiona skolēnu sporta spēles Dambretē 2003./2004. g. dz. meitenēm 1. vieta  
28. Una Zviedre 6. Latvijas Skolēnu 69. spartakiādes finālsacensības dambretē u13 grupā 3.vieta  
29. Una Zviedre 6. Latvijas Skolēnu 69. spartakiādes finālsacensības dambretē meitenēm u13 grupā 3.vieta  
30. Aiva Zviedre 7. Zemgales reģiona skolēnu sporta spēles Dambretē 200./2002. g.dz. meitenēm 3.vieta  
31. Māris Mārtiņa Ungurs 6. Latvijas Skolēnu 69. spartakiādes finālsacensības dambretē u13 grupā 3.vieta  
32. Krista Evita Damkevica

Una Zviedre

Māris Mārtiņš Ungurs

Mārtiņš Patjanko

6.

6.

6.

6.

Zemgales novada skolēnu sporta spēles dambretē 2003./2004. g. dz. komandām 1. vieta Kārlis Vīksne
 

 

         
33. Una Zviedre

Krista Evita Damkevica

Māris Mārtiņs Ungurs

6.

6.

6.

Latvijas Skolēnu 69. spartakiādes finālsacensības dambretē U 13 grupā 3.vieta Kārlis Vīksne
34. Aiva Zviedre

Nils Umulis

Gunārs Gribuška

7.

7.

7.

Zemgales reģiona skolēnu sporta spēles Dambretē 2.vieta Kārlis Vīksne

 

Sagatavoja: Tīnūžu pamatskolas lietvede Lāsma Simsone