Sasniegumi 2014./2015. m.g

TĪNŪŽU PAMATSKOLA

Mācību priekšmetu olimpiāžu, konkursu un sacensību uzvarētāji

2014./2015. m. g.

N.p.k.

Izglītojamā vārds, uzvārds

Klase

Pasākuma veids

Iegūtā vieta/pakāpe

Pedagoga vārds, uzvārds

  1.  

Vendija Lazdiņa

9.

Starpnovadu bioloģijas olimpiāde

III vieta

Anita Migleniece

  1.  

Vendija Lazdiņa

9.

Starpnovadu olimpiāde „Pazīsti savu organismu”

III vieta

Anita Migleniece

  1.  

Dagnija Snigireva

9.

Starpnovadu bioloģijas olimpiāde

Atzinība

Anita Migleniece

  1.  

Dagnija Snigireva

9.

Starpnovadu latviešu valodas un literatūras olimpiāde

Atzinība

Eva Ozere

  1.  

Dagnija Snigireva

9.

Starpnovadu olimpiāde „Pazīsti savu organismu”

I vieta

Anita Migleniece

  1.  

Aleksandra Zujeva

8.

Starpnovadu latviešu valodas un literatūras olimpiāde

Atzinība

Eva Ozere

  1.  

Jānis Tribockis

8.

Starpnovadu angļu valodas olimpiāde

III vieta

Aivis Šibajevs

  1.  

Justīne Atvare

5.

Starpnovadu mājturības atklātā olimpiāde „Vasara”

II vieta

Evija Slise

  1.  

Paula Terēze Krauze

6.

Starpnovadu mājturības atklātā olimpiāde „Vasara”

II vieta

Evija Slise

  1.  

Mārtiņš Patjanko

5.

Starpnovadu matemātikas olimpiāde

5.-8.kl.

III vieta

Aija Bluķe

  1.  

Emīls Suss

7.

Starpnovadu matemātikas olimpiāde

5.-8.kl.

I vieta

Aija Bluķe

  1.  

Emīls Suss (komandas dalībnieks)

7.

Starpnovadu konkurss „Izzini un saudzē vidi”.

I vieta

Anita Migleniece

  1.  

Ēriks Sarkisjans (komandas dalībnieks)

7.

Starpnovadu konkurss „Izzini un saudzē vidi”.

II vieta

Anita Migleniece

  1.  

Sandis Nesaule (komandas dalībnieks)

7.

Starpnovadu konkurss „Izzini un saudzē vidi”.

III vieta

Anita Migleniece

  1.  

Dāvis Suss (komandas dalībnieks)

6.

Starpnovadu konkurss „Izzini un saudzē vidi”.

III vieta

Anita Migleniece

  1.  

Maksims Žbanovs

8.

Starpnovadu matemātikas olimpiāde

5.-8.kl.

III vieta

Aija Bluķe

  1.  

Maksims Žbanovs

8.

24. Bībeles olimpiāde

Atzinība

Aija Grīnberga

  1.  

Dāvids Gills

9.

Starpnovadu ģeogrāfijas olimpiāde

II vieta

Anita Migleniece

  1.  

Vokālais ansamblis, Aiva Zviedre

(7 dalībnieki)

5.-6.kl.

Starpnovadu vokālās mūzikas konkurss „Balsis 2015”

III pakāpe

Edīte Eglīte

  1.  

Zēnu vokālais ansamblis, Jēkabs Būdnieks (11dalībnieki)

1.-5.

Starpnovadu vokālās mūzikas konkurss „Balsis 2015”

Atzinība

Edīte Eglīte

  1.  

Ramona Rubene

5.

Starpnovadu skolēnu skatuves runas un mazo formu uzvedumu konkurss

I pakāpe

Gunda Latiša

  1.  

Ramona Rubene

 

Latvijas izglītības iestāžu skatuves runas konkurss

II pakāpe

Gunda Latiša

  1.  

Amanda Patjanko

2.

Starpnovadu skolēnu skatuves runas un mazo formu uzvedumu konkurss

I pakāpe

Gunda Latiša

  1.  

Skatuves runas pulciņš, Baiba Gaile (12 dalībnieki)

2.-4.kl.

Starpnovadu skolēnu skatuves runas un mazo formu uzvedumu konkurss

I pakāpe

Gunda Latiša

  1.  

Skatuves runas pulciņš, Baiba Gaile (12 dalībnieki)

 

Latvijas izglītības iestāžu mazo formas darbu konkurss

II pakāpe

Gunda Latiša

  1.  

Komanda, kapteinis Jānis Eglītis

(10 dalībnieki)

2.-9.kl.

Starpnovadu sacensības „Lieliskā Balva”

II vieta

Sanita Tauriņa

  1.  

Komanda, kapteine Laura Putāne

(10 dalībnieki)

4.-5.kl.

Starpnovadu skolu sacensības spēlē „Tautas bumba”

II vieta

Sanita Tauriņa

  1.  

Komanda, kapteine Justīne Šmite

(9 dalībnieki)

4.-5.kl.

Starpnovadu skolēnu sporta spēļu sacensības Tautas bumbā meitenēm

I vieta

Sanita Tauriņa

  1.  

Komanda, kapteinis Rūdolfs Feldmanis

(9 dalībnieki)

5.-7.kl.

Starpnovadu skolu sacensības „Jauno basketbolistu kauss”

II vieta

Sanita Tauriņa

  1.  

Komanda, kapteinis Artis Latišs

(6 dalībnieki)

4.-5.kl.

Latvijas olimpiskā diena 2014 Ogrē, handbols

III vieta

Sanita Tauriņa

  1.  

Komanda, kapteinis Bruno Osmanis (12dalībnieki)

2.-3. kl.

Starpnovadu Sporta spēļu sacensības stafetēs Drošie, veiklie.

III vieta

Sanita Tauriņa

  1.  

Dārta Staltmane

5.

Ogres sākumskolas balvu izcīņa 64 lauciņu dambretē un futbolā 5.-9. klašu vecuma grupā meitenēm

III vieta

Aivars Remesis

  1.  

Una Zviedre

5.

Ogres sākumskolas balvu izcīņa 64 lauciņu dambretē un futbolā 5.-9. klašu vecuma grupā meitenēm

II vieta

Aivars Remesis

  1.  

Aiva Zviedre

6.

Ogres sākumskolas balvu izcīņa 64 lauciņu dambretē un futbolā 5.-9. klašu vecuma grupā meitenēm

I vieta

Aivars Remesis

  1.  

Gunārs Gribuška

6.

Latvijas kausa izcīņa U 13 zēniem dambretē

I vieta

Aivars Remesis

  1.  

Gunārs Gribuška

6.

Starpnovadu matemātikas olimpiāde

5.-8.kl.

III vieta

Aija Bluķe

  1.  

Nils Umulis

6.

24. Bībeles olimpiāde

III vieta

Aija Grīnberga

  1.  

Amanda Umule

4.

24. Bībeles olimpiāde

Atzinība

Aija Grīnberga

  1.  

Linda Piteronoka

4.

24. Bībeles olimpiāde – zīmēšanas konkurss

Atzinība

Aija Grīnberga

  1.  

Koris, Žozefīne Zavjalova (24 dalībnieki)

1.-4.

Starpnovadu koru konkurss.

II pakāpe

Edīte Eglīte

  1.  

Komanda, Aleksandra Zujeva (3 dalībnieki)

8.

Starpnovadu vides izziņu spēļu konkurss „Iepazīsti vidi”.

Atzinība

Anita Migleniece

  1.  

Komanda, Magita Renāte Lukste (2dalībnieki)

8.

Starpnovadu vides izziņu spēļu konkurss „Iepazīsti vidi”.

II vieta

Anita Migleniece

  1.  

Komanda, Rūdolfs Zunde (2 dalībnieki)

8.

Starpnovadu vides izziņu spēļu konkurss „Iepazīsti vidi”.

I vieta

Anita Migleniece

  1.  

Komanda, Anna Elizabete Ginko (4 dalībnieki)

7.

Starpnovadu vides izziņu spēļu konkurss „Iepazīsti vidi”.

Atzinība

Anita Migleniece

  1.  

Komanda, Simona Iranoviča (3 dalībnieki)

6.

Starpnovadu vides izziņu spēļu konkurss „Iepazīsti vidi”.

Atzinība

Anita Migleniece

  1.  

Krista Evita Damkevica

5.

Starpnovadu vides izziņu spēļu konkurss „Iepazīsti vidi”.

III vieta

Anita Migleniece

  1.  

Komanda, Kristiāna Elizabete Millere (4 dalībnieki)

5.

Starpnovadu vides izziņu spēļu konkurss „Iepazīsti vidi”.

Atzinība

Anita Migleniece

  1.  

Komanda, Vendija Lazdiņa (5 dalībnieki)

5.-9.

Starpnovadu skolu konkurss-orientēšanās spēle „Koku diena Dzimtmisā”.

I vieta

Anita Migleniece

Elektroniskā versija pieejama  šeit..